Android fejlesztői pozíció

2013. október 3., csütörtök

A Delight-Solutions Kft. (az Extremenet Kft. tulajdonában álló cég) hirdeti, android fejlesztői pozícióra keresünk munkatársat.

A szakmai gyakorlati/diákok/végzett hallgatók számára felkínált pozíciónk részletes leírását alább találjátok.

Főbb feladatok, munkák:

• Szoftverfejlesztés, fejlesztői tesztelés és támogatási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Android platform és kapcsolódó fejlesztő eszközök ismerete

• Java fejlesztői ismeretek

• Sikerorientált gondolkodás

• Csapatban és önállóan is képes legyél a munkavégzésre

• Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Alkalmazások a Google Play-en

• iOS és más mobil platformok ismerete

• Felsőfokú szakirányú képzettség

Amit kínálunk:

• Kíváló munkahelyi környezet, Budapesten, a város szívében

• Erőteljes szakmai fejlődés

• Karrier lehetőség

• Versenyképes fizetés

 Egyéb információ az állásról:

• Munka jellege: hosszú távú teljes idős munkalehetőség

• Kezdési idő: akár azonnal

Munkavégzés helye:

• Budapest (V. kerület)

• Jelentkezésedhez csatolj fényképes CV-t és fizetési igényt is.

• Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: jobs@delight-solutions.com