Beszállítói minőségbiztositási mérnök - szigetszentmiklós

2013. október 9., szerda

Beck and Partners Kft

Amennyiben Ön is érdeklődne a pozíció iránt, kérjük, jelentkezzen az alábbi linken keresztül:

Jelentkezését, vagy segítségét előre is köszönjük!

Az állás leírását az alábbiakban olvashatja:

Ügyfelünk prémium kategóriás termékek gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat. A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenlegi globális és lokális minőségbiztosítási mérnöki csapata keres új kollégát az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – SZIGETSZENTMIKLÓS

A cég központi minőségbiztosítási csapata jelenleg Dániában működik. A magyarországi szakértelem megléte miatt hazánkban bővítik a mérnökök létszámát. A csapatba keresünk helyi, gyári SQA mérnököt, és Globális SQA mérnököt is!

Feladatok:

- Kezeli az OEM -ek (Original Equipment Manufacturer), a kritikus / kulcs beszállók és a nem kritikus beszállítók értékelését és jóváhagyását;

- Koordinálja az OEM termékek, kritikus és tervezett termékek jóváhagyásának folyamatát;

- Támogatást nyújt a nem megfelelőség kezelésében a helyi szervezetben;

- A kulcsbeszállítók esetében biztosítja az összevont teljesítmény ellenőrzést (együttműködve a beszerzéssel);

- Fejleszti a beszállítókat (pl. PPAP tréning);

- Koordinálja a beszállítói auditokat;

- Támogatja az új termék bevezetéseket a beszállítói minőségbiztosítás területén.

Elvárások:

- Felsőfokú mérnöki végzettség;

- Legalább 3 - 5 éves gyártásban, beszállítói minőségbiztosításban, valamint beszállítók fejlesztésében;

- Minimum középszintű angol nyelvtudás;

- MS Office ismeretek.

Előny:

- Autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat;

- SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit Megbízónk kínál:

- Versenyképes fizetés;

- Skandináv, inspiráló, szakmai fejlődést elősegítő és támogató környezet!

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Az adatbázist kulcsszavak alapján szűrtük.

Mivel az oldalon csak kulcsszó, illetve orientáció alapján lehet szűrni, ezért előfordulhat az, hogy az Ön szakmai tapasztalataihoz és karriercéljaihoz nem illeszkedik tökéletesen a pozíció, továbbá, ha többször is megkapja ezt a levelet, akkor elnézését kérjük!

Üdvözlettel:

Beck & Partners International HR Consulting

Beck & Partners International HR Consulting.
H-1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: (+36-1) 371-0972 | Fax: (+36-1) 371-0973 | Központi mobil: (+36-20) 9999-250
www.bap.hu