SZOFTVERFEJLESZTŐ állás

2014. január 17., péntek
Eurocircuits Kft. Felsőtárkány(Eger) keres SZOFTVERFEJLESZTŐ munkatársat.

Szeretnél részt venni a jövő ipari berendezéseinek fejlesztésében? Érdekel az önálló, kreatív fejlesztői munka? Zavar ha valami nem működik tökéletesen és addig nem nyugszol amíg nem oldod meg?

Feladatok:
-PC szoftverek önálló fejlesztése
-Részprogramok implementálása mikrokontrollerekre
-Dokumentációk elkészítése

Elvárások:
-Felsőfokú végzettség (vagy hallgatói jogviszony)
-Angol kommunikációs készség és szakmai nyelv ismerete
-Legalább 1-2 éves fejlesztési tapasztalat
-C#, C++ mély ismerete
-Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, fejlesztői szemlélet
-Precíz, önálló munkavégzés

Előny:
-Assembly ismerete
-Kommunikációs csatornák ismerete (pl.: USB, RS232)
-Mikrokontrolleres tapasztalat
-ARM ismerete
-Elektronikai ismeretek

Amit kínálunk:
-Folyamatos szakmai kihívások
-Dinamikus csapat
-Emberközeli, családias légkör

Munkavégzés helye:

Eurocircuits Kft Felsőtárkány

 Telefonon: 36/531-570 Sütő Zoltán Projekt Koordinátor

vagy hr@eurocircuits.hu e-mail címre várjuk.