Linux rendszergazda és Oracle DBA lehetőség

2014. február 3., hétfő
Kórházak és egészségügyi partnerek részére szoftvereket készítő cég keres Linux rendszergazda és Oracle DBA pozícióra junior munkatársat!

Szoftverük Oracle adatbázison alapul, amit Red Hat Enterprise és Oracle Linux -okon fut. Junior munkatársat keresnek, aki alapvető Linux és hálózati ismeretekkel rendelkezik. Az Oracle ismerete nem olyan fontos mint az SQL nyelv ismerete. Teljes munkaidős állás, végzős diákokra számítanak illetve mindenkit aki be tudja vállalni a 8 órás munkavégzést a tanulás melllett.

Feladatok:

·         Linux adatbázisok és az azon futó Oracle adatbázis adminisztrálása

·         Felhasználók támogatása

·         Linux és Oracle szoftverekben előforduló hibák regisztrálása

·         Kapcsolattartás az alkalmazástámogatással

Elvárások:

·         Legalább középfokú szakirányú végzettség

·         Linux és Oracle rendszerek ismerete

·         Script nyelv ismerete (Bash)

·         Középszintű angol nyelvtudás

·         Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek

·         B kategóriás jogosítvány

Előny:

·         Virtualizációs ismeretek

·         Hálózati ismeretek

Jelentkezés emailben, ezen a címen: tibor.zold@globenet.hu