Siemens álláslehetőségek

2014. február 24., hétfő
Cégünk az informatikai iparágban a Siemens konszern elismert és jelentős egységeként, szoftverfejlesztéssel és szoftverprojektek lebonyolításával foglalkozik. A Siemens Convergence Creators számos területet lát el a telekommunikációtól az egészségügyig, az energiagazdálkodástól a közlekedésig, valamint az ipari automatizálástól a bankok, hatóságok és biztosítók működéséig.

A CVC Holding - amelynek része a Siemens PSE Kft. is - többek között kutatás-fejlesztési és rendszerintegrációs megbízásokat teljesít, valamint teljes körű szoftvermegoldások szállítását és üzemeltetés-támogatási tevékenységet lát el, a Siemens szektoron kívüli piaci szereplők részére.

A Siemens PSE Kft. felsőfokú végzettséggel rendelkező, németül beszélő munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Software mérnök (Ref.: 0114_SE_TN_CVC_OE)

Feladatok:

·         Vállalati  SW megoldások ügyfeleknél történő bevezetésének támogatása,

·         SW megoldások testreszabásának tervezése, részleges megvalósítása ill. a megvalósításkoordinálációja a SW fejlesztői csoportokkal

·         a bevezetett rendszer konfigurálása, beüzemelése,

·         ügyfelek helyszínen történő szakmai támogatása.

Elvárásaink:

·         kommunikációképes német nyelvtudás,

·         jelentős utazási hajlandóság Nyugat-Európa viszonylatában,

·         szakirányú felsőfokú végzettség,

·         Java alapismeretek,

·         ügyfélközpontú szemlélet, tanulási készség,

·         csoportmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent (de nem előfeltétel):

·         LDAP, Active Directory ismerete,

·         script nyelvek (pl. JavaScript, TCL) ismerete,

·         Unix/Linux vagy Windows Server 20xx adminisztrátori ismeretek,

·         angol nyelvtudás,

·         kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Ajánlatunk:

·         magas jövedelem,

·         rugalmas cafeteria-rendszer és 13. havi fizetés,

·         alapos szakmai felkészítés,

·         egy nagyvállalat nyújtotta biztonság,

·         külföldi munkavégzési lehetőség,

·         folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,

·         támogatott nyelvtanulási lehetőség,

·         modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Pályakezdők és gyakorlott munkatársak jelentkezését is várjuk!

A jelentkezéseket magyar és idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal és a referenciaszám megjelölésével folyamatosan várjuk a következő címre: palyazatok.pse@siemens.com

A pályázat érvényességének feltétele a pontos referenciaszám megadása!

Látogasson el hozzánk: www.pse.siemens.hu

A Siemens PSE Kft. felsőfokú végzettséggel rendelkező, angolul beszélő munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

SW fejlesztő mérnök (Ref.: 0114_SWD_SPSE_OE)

Feladatok:

·         Részvétel a cég termékeinek és megoldásainak fejlesztésében,

·         egyedi SW megoldások megvalósítása,

·         SW megoldások testreszabásának tervezése, megvalósítása.

·         C# és kapcsolódó Microsoft technológiák ismerete,

·         kommunikációképes angol nyelvtudás,

·         ügyfélközpontú szemlélet,

·         nyitottság új technológiákra és tanulási készség,

·         csoportmunka,

Előnyt jelent:

·         Linux/UNIX operációs rendszer ismerete,

·         MONO framework ismerete,

·         Android/iOS fejlesztői ismeretek,

·         Java / Javascript ismeretek.

Ajánlatunk:

·         versenyképes jövedelem,