Álláslehetőség a K&H bank jóvoltából

2014. augusztus 1., péntek
A K&H bank keres Támogató rendszergazda gyakornokot!

Munkakör megnevezése:

Támogató rendszergazda gyakornok

Jelentkezés: https://karrier.kh.hu/public/job_description.php?job_id=3107

Szakterület megnevezése:

üzemeltetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Főbb feladatok:

• informatikai vállalat ügyfeleinek támogatása

• telefonon, e-mailen érkező megkeresések megválaszolása, megoldása - annak rögzítése a hibajegykezelő rendszerbe

• felhasználói (L1) szintű IT problémák megoldása

• kapcsolattartás a cégen belül más szakterületekkel

• bejelentések nyomon követése, adminisztrációja, eszkaláció

A munkakör betöltésének feltételei:

• aktív felsőfokú hallgatói jogviszony releváns területen (nappali tagozaton)

• hasonló területen, ügyfelek informatikai támogatásában szerzett tapasztalat

• aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

• MS Office alkalmazások - kiemelten az MS Office 2007 verzió - alapos ismerete

• Windows 7 alapos ismerete

• ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémafelismerő- és megoldó képesség

• jó stressz- és monotonitástűrés, csapatmunkára való képesség

• minimum 30 óra / hét munkavégzés

Szükséges végzettség:

középfokú érettségi

Szükséges nyelvismeret:

angol (haladó)

Előnyt jelent:

• Lotus Notes ismerete, hálózatos ismeretek