Prohuman állásajánlat

2015. január 16., péntek
Pályakezdő informatikus - Budapest
Nagy múltú, dinamikusan fejlődő multinacionális partnerünk csapatába keresünk pályakezdő informatikus kollégákat. Ha nincs még diplomád, de tudnál teljes munkaidőben dolgozni és megfelelsz az alábbi követelményeknek, akkor is jelentkezz!

Feladatok
  • A következők lesznek a feladataid:
  • ügyfelek támogatása Nyugat- és Kelet-Európán keresztül
  • támogatás és segítség nyújtás az ügyfeleknek termékeikkel kapcsolatban
  • hibaelhárítás és megoldáskeresés SLA módszertan szerint
Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén.
Elvárások
  • Te leszel a csapat következő tagja, ha:
  • van már diplomád, vagy ha még nincs, de tudsz teljes munkaidőben dolgozni
  • figyeltél a hálózati alapismeretekről szóló órákon és tetszettek is
  • ismered az UNIX/LINUX rendszereket
  • vannak SQL ismereteid
  • ismersz szkript nyelveket vagy van fejlesztési affinitásod
  • jól beszélsz és írsz angolul
  • megfelelő kommunikációs- és előadói készségekkel rendelkezel
  • nem okoz gondot, ha csapatban kell dolgoznod
Amit kínálunk
  • Amit a cég nyújt a Számodra:
  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • előrelépési lehetőség és belső képzések
  • Rotáció és tudásmegosztás
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez
  • jelentkezésedtől egészen a belépésig támogatjuk pályázatodat
KÖZPONTI IRODA:
1146 Budapest, Hungária krt. 140-144.
T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu
A Prohome cégcsoport tagja

Munkavégzés helye

Budapest

Kapcsolat

Ha megtetszett Neked a lehetőségünk, és szeretnél egy elismert vállalatnál dolgozni, akkor küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a karrier3@prohuman.hu címre.

Pályázat felhívás