Tesztmérnök

2015. március 3., kedd

A B. Braun vállalatcsoport a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A B. Braun vállalatcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó B. Braun Medical Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A két cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Jelenleg budapesti orvosi készülékfejlesztő csapatunk bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi munkakörre:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Sorozatban gyártott orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • a csoport tevékenységéhez tartozó orvosi berendezések (dialízis gépek, infúziós pumpák, plazmaferezis berendezések) megismerése
  • a vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák alkalmazása
  • tesztdokumentáció elkészítése
  • specializációs lehetőségek: (a) szoftver komponens, modul, unit tesztelés, vagy (b) teljes gép, ill. rendszertesztelés

Elvárások:

  • villamosmérnök diploma (Msc/Bsc/PhD) - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • orvosi műszer területen szerzett tervezői, fejlesztői gyakorlat előnyt jelent
  • eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • kommunikációképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • új technológiák, folyamatok megismerése (globális törvényi és szabványelőírások)
  • stabil háttérrel rendelkező vállalat, családias légkör
  • modern irodai munkakörnyezet

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk:

Cseres Szilvia, HR munkatárs

B. Braun Medical Kft.

1023 Budapest, Felhévízi u. 5.

E-mail: szilvia.cseres@bbraun.com