Webes alkalmazásfejlesztői lehetőség

2015. március 3., kedd
Weboldal fejlesztés az egyszerű micrositeoktól kezdve a legösszetettebb webportálokig, webáruházakig

Web- és alkalmazás fejlesztő

Feladatok:

  • Weboldal fejlesztés az egyszerű micrositeoktól kezdve a legösszetettebb webportálokig, webáruházakig
  • Facebook alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő közösségi és webes alkalmazások karbantartása

Elvárások:

  • Fejlesztési területen szerzet több éves szakmai tapasztalat
  • MVC és OOP szemlélet
  • Erős PHP(5)/MySQL ismeretek
  • (X)HTML 4/5 és CSS 2/3 ismeretek
  • Natív javascript vagy javascript framework(-ök) ismerete
  • Verziókövető rendszer(ek) ismerete
  • Kreativitás, talpraesettség, lendület
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatjátékos szellem
  • Tárgyalóképes megjelenés, viselkedés
  • Írott angol nyelvtudás

Előny:

  • Böngésző kompatibilitási problémák és megoldások ismerete
  • Photoshop magabiztos kezelése
  • Alkalmazás-ergonómiai ismeretek
  • Facebook API ismeret
  • Laravel framework ismeret
  • SASS ismeret
  • Angular JS ismeret
  • Twitter Bootstrap ismeret
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Esztétikai érzék

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati számítógép
  • Dinamikus, fiatalos munkahely, koncentrált szaktudású, összetartó csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • IT / Telekommunikáció
  • Programozó / Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzokkal és nettó- (bruttó) fizetési igény feltüntetésével a hr@hinora.hu e-mail címen.