Szoftvertesztelő gyakornoki lehetőség

2015. május 3., vasárnap
Hosszútávra keresnek Junior Szoftvertesztelő munkakörbe aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, informatikai tanulmányokat folytató diákot.

Junior Szoftvertesztelő

Hosszútávra keresünk Junior Szoftvertesztelő munkakörbe aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező, informatikai tanulmányokat folytató diákot.

Elvárás:

  • Tanulj gyorsan
  • Légy nyitott az újdonságokra
  • Érdeklődj a szoftvertesztelés és fejlesztés iránt
  • Rendelkezz alap Java és/vagy PHP programozási tudással
  • Gondolkodj logikusan
  • A csapat mindenek előtt
  • Lépj ki a megszokottból, kezeld jól azokat a helyzeteket, amelyek kívül esnek a komfortzónádon

Feladatok:

  • Tervezés segítése a userstory-k tesztelésének végiggondolásával
  • Elkészült userstory-k funkcionális ellenőrzése
  • Design és webes elvárásoknak való megfelelés ellenőrzése
  • Automata tesztek írása

Amit kínálunk:

  • Sok, rengeteg és néha még annál is több képzést (tesztelői kerekasztal, programozás technikai est = coding dojo stb.)
  • Változatos projekteket, ügyfeleket, csapatokat
  • Kihívást jelentő feladatokat
  • Jófej, humoros kollégákat, akik mindig segítőkészek és válaszolnak az összes kérdésedre
  • A kávé, tea, kakaó, bubis és sima ásványvíz fogyasztásod korlátlanul támogatjuk az iroda falain belül

Munkabér:

  • Bruttó 1100 Ft/óra, nettó 924 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest 7. kerület