Munkalehetóség

2015. május 8., péntek
Az alábbi szakmai munkák várnak Titeket a TopiWork Iskolaszövetkezetnél , melyek nagy része szakmai gyakorlati helyként is szolgál!
További részleteket, bérezést és a jelentkezési feltételeket a linkekre kattintva találhattok!
Hálózati technológiákhoz kapcsolódó telefonos kérdőívek felvétele

Feladatok: Hálózati technológiákhoz kapcsolódó telefonos kérdőívek felvétele. A feladatvégzés 2015. április 30 - 2015. májusközepe között lehetséges.

Junior Szoftvertesztelő
Feladatok: Tervezés segítése a userstory-k tesztelésének végiggondolásával, az elkészült userstory-k funkcionális ellenőrzése. Design és webes elvárásoknak való megfelelés ellenőrzése és automata tesztek írása.

Junior Product Owner
Feladatok: Erőforrás tervezése, a projektek során közreműködő csapatok támogatása. Az elkészült termékek bemutatása az ügyfeleknek. A felügyelt csapat segítése, üzleti szempontból fontos dolgokra való inspirálása.