PHP fejlesztõt keresünk

2015. november 13., péntek
Folyamatosan növekvő hirdetési network (ClickPapa) keres kompetens, csapatban jól dolgozó, önálló fejlesztőt Oktogonnál levő irodába.
Feladatok:

- Nagy forgalmú weboldalak fejlesztése (elsősorban front-end, de nem
kizárólag), nemzetközi projekben való részvétel, PHP nyelven
- Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
- Kapcsolódó dokumentációk elkészítése, tesztelés

Elvárások:

- PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat
- JavaScript fejlesztésben szerzett tapasztalat
- MySQL ismerete
- Git és Linux ismeret
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Fejlesztéssel járó adminisztráció vezetése
- Nyitottság a fejlődésre, szakmai elhivatottság

Előnyt jelent:

- Nagy forgalmú webhelyek fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Rendszer üzemeltetésben szerzett ismeretek
- NoSQL rendszer ismeretek (MongoDB/TokuMX preferált)
- Python ismeretek
- Unit tesztelésben szerzett ismeretek

Amit kínálunk:

- Fiatalos, családias légkörű cég
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidő
- Városközponti, jól megközelíthető iroda

Ha érdekel akkor ide írj egy email-t:david(at)clickpapa.com