Főállású PHP programozót keresnek

2015. november 30., hétfő
A CLB Független Bizt. Alkusz Kft. pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:
PHP programozó

Főbb feladatok, munkák:
· A Cég honlapján és a partnerei számára fenntartott portálján működő programok fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
· PHP 5+ (objektum-orientált szemléletmódú) programozásban szerzett apasztalat,
· Erős és alapos SQL ismeretek. (MySQL, MSSQL)
· CSS és HTML alapos ismerete.
· JavaScript, jQuery ismeretek.
· Szakirányú végzettség.
· Használható angol nyelvtudás (dokumentációk olvasása és értelmezése)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
· Drupalos tapasztalat,
· Nagyobb terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat,
· Rendszerszemlélet,
· Verziókezelők használatában szerzett tapasztalat (SVN),
· Linux/UNIX felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:
· Szakmai fejlődési lehetőség
· Izgalmas és élvonalbeli internetes projektek
· Modern munkakörnyezet Budapest belvárosában, kiváló megközelítési lehetőséggel
· Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):
· IT programozás, Fejlesztés
· Programozó, Fejlesztő
· Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
1065 Budapest, Bajcsy-Zs. út 21.