A KINCSINFO Nonprofit Kft. keres C# fejlesztőt

2016. január 4., hétfő
A KINCSINFO Nonprofit Kft.
budapesti munkavégzési helyszínnel keres minimum .NET C# tapasztalattal Senior illetve Junior Fejlesztőt,
MVC ismerettel, az alábbi feltételekkel:

budapesti munkavégzési helyszínnel keres minimum .NET C# tapasztalattal Senior illetve Junior Fejlesztőt,

Feladatok:
  • 3 rétegű, skálázott ASP.NET MVC web alkalmazás folyamatos fejlesztési feladatainak ellátása, mint tapasztalt Full-stack fejlesztő.
  • Üzleti igények felmérése, tervezés, megvalósítás, karbantartás (agilis, adaptív gondolkodásmód)
  • Unit tesztek írása
  • fejlesztések folyamatos dokumentálása
  • rendszeres jelentések, statisztikák készítése
Elvárások, mélyebb szinten:
  • Kiváló szervezői, elemzői és problémamegoldó képesség
  • Microsoft Visual Studio 2013/2015, TFS eszközismeret
  • .NET Framework, C#, ASP.NET MVC, LINQ, Entity framework, WCF fejlesztési ismeret, SignalR, IoC
  • HTML5, CSS3, Javascript framework-ök (pl. jquery), Knockout model binding (MVVM), XML
  • MSSQL Server 2014, Stored Procedures, Views, Query Analyzing, Performance tuning, Table partitioning
  • Agilis metodológia ismerete (SCRUM vagy Kanban), Lean
  • Felsőfokú szakirányú egyetemi/főiskolai BSC (legalább) diploma
Előnyt jelent
  • (SSIS) SQL Server Integration Services-ben szerzett migrációs tapasztalat, ETL rutin ismerete
  • Feladatorientált megközelítés
  • NO SQL tapasztalat
  • PostgreSQL adatbázis ismerete
  • Pénzügyi rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszervezési folyamatok ismerete

Az Ideális jelölt:
- kiváló probléma-megoldási képességgel bátran áll új kihívások elé.
- csapatjátékos, azonban Lapos szervezeti kultúrával rendelkező környezetben önállóan képes feladatok felmérésben, tervezésében, megvalósításában.
- új ötleteivel és korábbi tapasztalataival színesíti és növeli a fejlesztői csapat értékeit
- jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
- terhelhető, céltudatos, felelősségteljes személyiség
- motivált az új technológiák iránt

Amit kínálunk:
- hosszú távú munkalehetőség
- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes javadalmazás

Magyar nyelvű önéletrajzokat, fizetés igény megjelölésével a munkaugy@kincsinfo.hu e-mail címre
várjuk.

Bővebb felvilágosítás Krucsó Balázs projektvezetőtől kérhető a krucso.balazs@kincsinfo.hu címen.