A WESSLING Hungary Kft. fejlesztőt keres

2016. január 29., péntek
A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában, melynek magyarországi tagja több mint 20 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon. A WESSLING Hungary Kft. Informatikai osztályának IT fejlesztési részlegébe az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Informatikai munkatárs

.NET, C# junior fejlesztő

Feladatok:

  • laborinformatikai szoftver fejlesztése C#, .NET környezetben;
  • fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt,unit teszt, hibakeresés) agilis módszertan szerint;
  • fejlesztési dokumentáció készítése;
  • a fejlesztési szabványok és eljárások betartása;
  • magas minőségű alkalmazások készítése.

Követelmények:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus,mérnöki) végzettség, vagy folyamatban levő tanulmányok
  • C#, MS SQL programozói ismeretek,

Elvárt kompetenciák

  • Visual Studio, .Net ismeret,
  • objektum orientált programozási ismeretek,
  • 1-2 év szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalat,
  • minimum angol nyelvű dokumentációk olvasási képesség,
  • agilitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka,
  • belső igény a minőségi szoftverfejlesztésre és a folyamatos fejlődésre,
  • tanulni vágyó, motivált hozzáállás.

Előnyök:

  • WCF, WPF ismeretek, Team Foundation Server ismerete,
  • Verziókövető rendszerek ismerete,
  • Webes technológiák ismerete, webes fejlesztői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés,
  • versenyképes fizetés + egyéb juttatások,
  • szakmai fejlődés támogatása,
  • modern munkakörnyezet,
  • stabil vállalati háttér

Munkaidő/munkarend:

    teljes munkaidő/kötetlen munkarend

Jelentkezési határidő:

    2016. február 20.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Fóti út 56.