Webfejlesztői állás

2016. január 29., péntek
Feladatok
  •  Statikus és dinamikus honlapok tervezése, fejlesztése.
  •  Működő web-alapú rendszerek kibővítése, karbantartása.
  •  Web-alapú rendszerek tervezése, tervezési folyamatok segítése.
  •  Elkészült fejlesztések, specifikációk dokumentálása.

Elvárásaink
  •  Megbízható és precíz önálló munkavégzés.
  •  PHP magas szintű ismerete.
  •  MySQL magas szintű ismerete.
  •  Javascript, JQuery magas szintű ismerete.
  •  HTML ismerete.
  •  CSS ismerete.

Nyelvtudás
  •  Középfokú angol nyelvismeret.

Előnyt jelent
  •  Legalább két éves munkatapasztalat.
  •  Typo3 CMS alapszintű ismerete.
  •  R Project, SAS statisztikai szoftverek alapszintű ismerete.

Amit kínálunk
  •  Versenyképes jövedelem.
  •  Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség.
  •  Munkaeszközök.
  •  Igényes környezet.

Foglalkoztatás jellege
  •  Rugalmas munkaidő, törzsidő 9:00-15:00.
  •  Kizárólag főállású munkavállalás.
  •  Távmunka nem lehetséges.

Munkavégzés helyszíne

Budapest, XIII. ker. Váci út.

Önéletrajzokat az info@planimeter.hu email címre várjuk!