Junior kutató

2016. február 25., csütörtök
Fiatal szakmai csapatunkba Junior kutatót keresünk.
Fiatal szakmai csapatunkba munkatársakat keresünk, az alábbi feladatkörre:

Feladatok:
     Projektfeladatok szakmai támogatása
     Háttér kutatási feladatok elvégzése
     Rendszeres kapcsolattartás kutató-mérnökökkel, fejlesztőkkel
     Kutatási összefoglalók, elemzések készítése
     Irodalomkutatási jelentések készítése
     Tesztelés, tesztelési dokumentáció készítése

Elvárások:
     Műszaki, természettudományos tanulmányok, ismeretek
     Önálló munkavégzés
     Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
     Problémamegoldó képesség, gyakorlatias hozzáállás
     Jó kommunikációs és fogalmazási készség
     Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
     Versenyképes fizetés
     Rugalmas, távolról is végezhető munka
     Kiváló fejlődési, tapasztalatszerzési lehetőség

Fényképes önéletrajzokat a jobs@bme-infokom.hu címre várjuk.