PHP Álláslehetőségek

2016. március 29., kedd
Piacvezető magyar webfejlesztő cég, valamint londoni cég magyarországi képviselete keres PHP programozásban jártas fejlesztőket.

1) Piacvezető magyar webfejlesztő cég keres PHP programozásban valamilyen szinten jártas fejlesztőket, rész vagy teljes munkaidőben,
gyakornoki vagy megfelelő tudás esetén fejlesztői munkakörökbe.

Szükséges ismeretek:

Gyakornok: alap PHP tudás, jó OOP ismeretek, gyors tanulási képesség,
template-elvű sitebuild, opcionálisan frontend ismerete
Fejlesztő: valamelyik PHP MVC Framework, verziókezelés, PHPUnit/PHPSpec
ismerete, Sitebuilder tapasztalatok, előny a frontend technológiák
valamilyen szintű ismerete

2) Londoni cég magyarországi képviselete keres PHP programozásban jártas
fejlesztőket, rész vagy teljes munkaidőben, távmunkában, fejlesztői
munkakörbe, jó bérezéssel.

valamelyik PHP MVC framework, verziókezelés,
PHPUnit/PHPSpec ismerete, Sitebuilder tapasztalatok; előny a frontend
technológiák valamilyen szintű ismerete
Szükséges: Középfokú szintű angol nyelvtudás

Amennyiben valamelyik munkakör felkeltette valakinek az érdeklődését, akkor szakmai (a 2. ajánlat esetén: angol nyelvű) önéletrajzzal a
szabo.zsolt@nik.uni-obuda.hu címen lehet jelentkezni, a tényleges kiválogatást a cégek fogják elvégezni.