IT HelpDesk munkatárs

2016. május 27., péntek
Munkatársat keresünk IT HelpDesk pozícióba.

Feladatok:

Bejelentések (kérések, igények) fogadása, megoldása vagy 2,3. szintű megoldócsoport felé tőrténő továbbítása, kezelése

Munkaállomások, telefonok, egyéb IT és irodai HW és SW eszközök helyszíni támogatása

Adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátása

Elvárás:

közép- vagy felsőfokú informatikai végzettség, vagy folyamatban lévő informatikai tanulmányok

Microsoft rendszerek minimum felhasználói szintű ismerete

LAN, WAN hálózati ismeretek

középfokú angol nyelvismeret

pontosság, megbízhatóság

megoldás orientált gondolkozásmód

tanulékonyság, önfejlesztés igénye

önnáló munkavégzésre való törekvés

Előny:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

rendszergazdai ismeretek/gyakorlat

IT biztonsági ismeretek

lengyel nyelvismeret

Start kártya

Jelentkezés: angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és motívációs levéllel a nagyzoltan7@gmail.com címen.